×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: راهكارهاي دستيابي به مديريت اموزشي پيشرو
پدیدآورندگان : رضا غلامي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش بررسي متون و منابع حوزه هاي فلسفه، كلام، اديان و عرفان
خلاصه : براي رشد توليد دانش و فناوري در كشور بايد از مسير اموزش عالي كيفي و هدفمند عبور كرد مع الاسف وضعيت اموزش در كشور ما به ويژه در حوزه علوم انساني از ضعفهاي جدي رنج مي برد بطوريكه خروجي و محصول دستگاه كلان اموزشي كشور در مقاطع مختلف فاقد كارايي تعريف شده و مورد انتظار است دراينجا اين پرسش مطرح مي شود كه ايا كشور ما از يك نظام و سيستم اموزشي به معناي دقيق برخوردار است؟ قبل از پاسخ گويي به اين پرسش لازم است نيم نگاهي به مفهوم نظام اموزشي داشته باشيم. در صورتيكه مجموعه فعاليتهاي اموزشي و پيرااموزشي در كشور بصورت هماهنگ هدفمند و متديك در فرايند دقيقي طراحي و دنبال شود مي توان وجود يك نظام را لمس كرد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMA01-ASMA01_037.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.