×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: دوچرخه الكتريكي
پدیدآورندگان : سيد حسن ذبيحي فر (پديدآور)
حجت مستقيمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي دوچرخه شهري
خلاصه : استفاده از دوچرخه به عنوان وسيله نقليه پاك در دنياي امروز بسيار حائز اهميت است. از اين رو با توجه پيشرفت علوم، استفاده از انرژي الكتريكي براي بهره مندي از حمل و نقل پاك در راستاي تحققق اين مهم شمرده مي شود. در اين مقاله سعي شده تا مزاياي استفاده از دوچرخه الكتريكي و همچنين جديد ترين روشهاي استفاده بهينه و كنترل موتور الكتريكي بيان شود. از جمله موارد به كاربرد موتورهاي brushless و انواع باتري هاي ليتيمي پرداخته شده همچنين روشهايي مانند PWM براي كنترل سرعت موتورهاي الكتريكي شرح داده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITYBIKE01-CITYBIKE01_015.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.