×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدرس، سي سال شهادت، پژوهشي در شخصيت و مبارزات سيد حسن مدرس
پدیدآورندگان : نوشته نادعلي همداني (پديدآور)
علي همداني (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : کتاب
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : مدرس‌‏، حسن، ۱۲۴۹-۱۳۱۶
وضعیت نشر : تهران : غزالي ، ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎۱۳۶۰
فهرست مطالب : مقدمه 3بخش اول: شخصیت مدرس 5زادگاه و کودکی ویژگی‌های مدرس بخش دوم: نظرات مدرس 57در زمینه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بخش سوم: مبارزات مدرس 80مبارزه علیه استثمار و مردم فریبی مبارزات پارلمانی مبارزه علیه دیکتاتوری و استعمار ضمایم سه نمونه از نطق‌های مهم مدرس در مجلس شورای ملی شهادت شهود قتل شهید مدرس در دادگاه
مخاطب : عام
شناسه : oai:aqlibrary.org/1701234
مکان : مخزن بسته
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/28
تاریخ تغییر رکورد : 1399/5/9
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکي229 صفحه، رقعی.
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.