×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اصول نظريه پايداري سازه ها
پدیدآورندگان : بهروز حكيما (مترجم)
الكساندر چاجس (پديدآور)
علي كاوه (مترجم)
محمدعلي برخورداري (مترجم)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز نشر دانشگاهی

وضعیت نشر : چاپ اول-1364
مشخصات فیزیکی : وزیری
فهرست مطالب : كمانش ستونها, , تحلیل با استفاده از روشهای تقریبی, , تیرستونها, , كمانش قابها, , كمانش پیچشی, , كمانش صفحات, , كمانش پوسته ها تحت اثر بار فشار محوری
یادداشت :
هدف این كتاب (چاپ 1974، انتشارات پرنتیس-هال) آشناكردن خواننده با موبضوع پایداری سازه‌ها و بررسی خصوصیات پایداری اعضای مختلف سازه‌ها و ارائه روشهای تحلیلی مختلف برای حل مسائل پایداری است. مباحث اصلی كتاب عبارت‌اند از كمانش ستونها، تحلیل با استفاده از روشهای تقریبی، تیرستونها، كمانش قابها، كمانش پیچشی، كمانش صفحات و كمانش پوسته‌ها تحت اثر بار فشاری محوری.
شناسه : oai:iup.ir/365
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1391/11/12
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.