×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اسرار و خواص و فضايل آيات و سور قرآن كريم [پايان نامه](=اسرار و خواص و فضائل آيات و سور القرآن الكريم··· =Secrets, Qualities and Virtues of the Verses and Suras of the Holy Quran···)
پدیدآورندگان : فرحناز خوشزبان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : كار
قرائت قرآن
عمل
خواص السور
علوم قرآن ( حوزه اصلي )
خواص آيات
فضائل
صفات
خواص سور
اعمال
خواص الآيات
علوم القرآن
قراءة القرآن
وضعیت نشر : قم : : مركز اطلاعات و مدارك اسلامي، معاونت پژوهشي، دفتر تبليغات اسلامي ، ، 1391
خلاصه : "پژوهش حاضر مشتمل بر سه بخش با اين مباحث است: بخش اول، فضيلت قرائت قرآن و مذمت كوتاهىكنندگان؛ بخش دوم، فضائل و خواص سور؛ بخش سوم، فضائل و خواص آيات: در اين بخش فضائل و خواص آياتى از 11 سوره مورد بررسى قرار گرفتهاست."
یادداشت :
/ فرحناز خوشزبان
؛ استاد راهنما: ولىالله نقىپورفر
ملزومات سیستم: ویندوز (XP+)، با پشتیبانی از متون فارسی و عربی؛ گوگل کروم ۲۳+، موزیلا فایرفاکس ۲۳+، اینترنت اکسپلورر ۹+، ادوب اکروبات ریدر ۹+
کتابنامه
شناسه : 473296
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/7/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.