×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر الگوريتم سفارش دهي X+Y بر كاهش اثر شلاقي در زنجيره تامين
پدیدآورندگان : حيدري , جعفر (پديدآور)
عيسي نخعي كمال آبادي (پديدآور)
مجتبي صفريان (پديدآور)
محسن كيوانلو شهرستانكي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين كنفرانس لجستيك و زنجيره تامين
خلاصه : اثر شلاقي يكي از آثار نامطلوب در زنجيره تامين است، اين اثر خصوصا در زنجيره هاي تامين با تعداد سطوح ز ياد مشكلات فراواني ا يجاد و منجر به تحميل هزينه هاي هنگفتي به كليه اجزاي زنجيره ميشود. تاثير مثبت مكانيزمها ي سفارش دهي در كاستن از ا ين اثر همواره مورد توجه محققان بوده است . در ا ين مقاله الگوي سفارش ده يX+Y معرفي شده و كاربردهاي آن در سه مدل سفارش دهي يك به يك، مدل ژنتيكي و مدل سفار شدهي RLOM بررسي شده است. تاثير اين الگوي سفار شدهي بر روي اثر شلاقي با پياده سازي آن در قالب مدلهاي سفار شده ي مذكور سنج يده شده و در نها يت نشان داده شده است كه الگو ي سفار شدهيX+Y كه بيان كننده ميزان انحراف لازم در ميزان سفارش صادر شده توسط يك سطح زنجيره تامين نسبت به سفارش رسيده توسط سطح پايي ندست است، يك الگوي سفار شده ي با توان بالقوه بسيار بالا در جهت كاستن از اثر شلاقي است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCLSC02-NCLSC02_013.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1385/1/7
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.