×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كشكول
پدیدآورندگان : -1 عبدالله بن محمد اشرفي ( ق 13 ) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : متفرقه
وضعیت نشر : سال 1235
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,مجموعه اي است به صورت جنگ مشتمل بر مطالبي در فقه ، اصول ، فلسفه ، ادب ، عرفان ، اعتقادات ، لطائف و غيره . مؤلف از شاگردان ملا علي نوري و ملا عبدالله مجتهد تيلكي بوده و مطالبي از آنها خصوصاً حكيم نوري در اثناي كتابش نقل كرده است . وي منابع نقل خود را پس از هر مطلب ذكر مي كند و در موارد بسياري از مشكلات العلوم نراقي بهره برده و به سال 1235 مشغول تأليف كتابش بوده است . در اثناء مطالب فوائدي نيز از خود در فلسفه و عرفان آورده است . اغلب مطالب اين كتاب به ذوق عرفاني و فلسفي تنظيم گشته است ., خط نستعليق,نسخه حاضر از اول و آخر افتادگي دارد . ر . ك : فهرست صدر بابل ص 113 ـ 115 كتابخانه مدرسه صدر ( خاتم الانبياء ) ـ بابل 165
شناسه : oai:zakhair.net/065552
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.