×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
لوح های افتخار و جوایز ایفلا 2011 در جلسه اختتامیه به برندگان آن اعطا شد.
بيش ازهشت صد هزار نسخه كتاب خطی، اسناد تاريخی، كتب چاپ سنگی وقديمی و منابع ديداری وشنيداری كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی ديجيتال سازی شد.
به منظور تكميل مجموعه و تامين كسري نشريات و غنی سازی آرشیو مطبوعات ، 2300 نسخه نشريه نفيس از نشریات دوره قاجار، پهلوي و انقلاب اسلامي از جمله نشريه وقايع اتفاقيه، اولين روزنامه ايراني جذب آرشيو مطبوعات آستان قدس رضوي گردید.
از ابتدای سال جاری تاكنون، در10 شهر كشور بيش از 17 هزار نسخه كتاب در زمينه‌هاي مذهبي، علمی، سياسي، اجتماعي، فرهنگي، ادبي، هنری و كمك درسي خريداري و در اختيار اعضا و مراجعان اين كتابخانه‎ها قرار گرفت.
بعد از ظهر روز یک‌شنبه 13 مرداد و همزمان با افتتاح موزه چاپ در کتابخانه مجلس شورای اسلامی، سه جلد از جدیدترین کتاب‌های منتشرشده ازسوی این کتابخانه رونمایی شد.
مجموعه کتابخانه شخصی مرحوم تورج نگهبان شاعر، نویسنده و ترانه‏ سرای ایرانی به منابع کتابخانه مجلس افزوده شد.
کتاب‌های چاپ سنگی کتابخانه‌ی مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه‌ی علمیه اصفهان توسط مجید غلامی جلیسه فهرست‌نویسی شد.
در راستای غنی سازی منابع تخصصی وارائه خدمات پژوهشی به محققان، تاريخ پژوهان و متخصصان تاريخی با خريد دو هزار جلد كتاب چاپی منابع مطالعاتی كتابخانه تخصصی تاريخ آستان قدس رضوی به تعداد 17 هزار نسخه رسيد.
مسئول واحد فراهم‌آوری مرکز اسناد کتابخانه مجلس از خرید دو مجموعه‌ از اسناد متعلق به علما و اهالی زنجان در دوره قاجار خبر داد.
مجموعه اسناد ارائه شده با عنوان «اسناد آرشيو بريتانيا» در سالهاي اخير از بين اسناد مرتبط با ايران در آرشيو ملي انگلستان، انتخاب و نسخه رقمي آن به سازمان اسناد و كتابخانه ملي منتقل شده است.
  • تعداد رکورد ها : 1656

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.