×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
دومین نمایشگاه اسناد دفاع مقدس با عنوان «اسناد افتخار» در سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران گشایش یافت.
این شاهنامه که با شماره ثبت 5986 در 938 صفحه و 27 مجلس در کتابخانه ملک نگهداری می‌شود مربوط به قرن 9 هجری و مکتب شیراز است.
بيش از4800 ساعت آرشیو تاریخ شفاهی با موضوعات مختلف مانند آستان قدس رضوی، اماكن متبركه رضوی، خراسان، شهرمشهد، انقلاب اسلامي و جنگ تحميلی در مركز اسناد آستان قدس رضوی نگه داری می‌شود.
به منظور سهولت استفاده کاربران از پرتال کنسرسیوم محتوای ملی صفحه‌ای با عنوان راهنما طراحی شده است. در این صفحه قسمت‌های مختلف پرتال همراه با شکل توضیح داده شده است...
به مناسبت هفته شعر گنجينه‌ای كم نظير از ديوان‌های چاپ سنگی و چاپی شعرای بزرگ ايرانی در قالب نمايشگاهی جذاب وديدنی در تالار ورودی كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی درمعرض نمايش عموم قرار گرفته است.
فهرست کاتبان نسخه‌های خطّی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران از آخرین منابع منتشر شده در زمینه فهرست‌نویسی کاتبان است.
فصل مهر و بازگشایی مدارس، همیشه یادآور واژه آشنای «تعلیم و تربیت» است. مجموعه «تعلیم و تربیت» کنسرسیوم محتوای ملی مجموعه‌ای است شامل چندین کتاب، مقاله، پایان نامه، سخنرانی و ...
کتابخانه و موزه ملی ملک، به زودی بخش قابل توجهی از آثار مخزن خود را به صورت دیجیتال در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.
نمايشگاه " خاطره هايی از جنگ جهاني دوم" به مناسبت سالروز اشغال ايران در جنگ جهانی دوم افتتاح شد.
یازدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی آبان‌ماه امسال ازسوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در شهر مشهد برگزار خواهد شد.
  • تعداد رکورد ها : 1659

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.