×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی از افزوده شدن سندی قدیمی به گنجینه این سازمان خبر داد و افزود: این سند، در صورت اضافه شدن به سازمان اسناد، قدیمی‌ترین سند در طول تاریخ ایران محسوب می‌شود.
حدود 93 هزار منبع اطلاعاتی چاپی و الكترونيكی در كتابخانه تخصصی علوم قرآن و حديث آستان قدس رضوی در دسترس محققان و دانش پژوهان قرار دارد
تعداد 4هزار و 854 سند از اسناد خريداری شده مربوط به دوران قاجار توسط سازمان اسناد و كتابخانه ملی ج. ا. ا. مورد بهره برداری قرار گرفت.
مرکز اسناد انقلاب اسلامی از اواسط سال 1389 تاکنون 200 هزار برگ سند را به آرشیو اسنادی‌ این مرکز اضافه کرده است.
همايش مديريت اسناد الكترونيكی در تاریخ 18مهرماه 1390 ، در گنجينه اسناد ملی سازمان اسناد و كتابخانه ملی برگزار شد.
رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملی روز دوشنبه 18 مهر ماه، از غرفه‌های مختلف پنجمين«جشنواره و نمايشگاه بين المللی رسانه‌های ديجيتال» بازديد كرد.
همه‌یِ صاحبان محتوا می‌توانند با به اشتراک گذاشتن محتوای خود، عضو کنسرسیوم محتوای ملی شوند. اعضا می‌توانند از امکانات ارائه شده به صورت رایگان برای عرضه و فروش محتوای خود به دیگران استفاده کنند.
مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس از انعقاد قرارداد پژوهشی درباره فهرست‌نویسی و نمایه‌سازی مجموعه‌ای از اسناد خانوادگی و خصوصی موجود در این مرکز خبر داد.
نشست تخصصی «کتابخانه و سیستم های اطلاعات مدیریت» توسط انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ايران (شاخه اصفهان) برگزار می‌شود.
همايش «مديريت اسناد الكترونيكي» دوشنبه 18 مهر ماه در ساختمان گنجينه سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامي ايران برگزار می‌شود.
  • تعداد رکورد ها : 1656

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.