×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
کارشناسان بخش فراهم آوری کتابخانه مجلس جهت به روز رسانی منابع عربی کتابخانه مجلس، 700 جلد کتاب عربی از کتابفروشی های قم خریداری کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی، هشتمین مجلد از مجموعه پژوهش‌های ایران باستان، پزشکی به روایت کتاب سوم دینکرد با قلم نرجس بانو صبوری زیر نظر سید کاظم موسوی بجنوردی، مدیر و ویراستاری حسین رضائی باغ بیدی در این مرکز منتشر شد.
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبيان، به منظور گسترش فعالیت‌های خود، از افراد متخصص در زمينه «موتور جستجو» كه دارای شرايط لازم باشند، دعوت به همكاری می‌نمايد.
هفتمین نشست مشترک سردبیران نشریات کتابداری و انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به میزبانی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران هفته آینده برگزار خواهد شد.
در آذر ماه سال جاری، 32هزار و 502 منبع اطلاعاتي شامل كتاب، نشريه و منابع غيركتابی به سازمان اسناد و كتابخانه ملی ايران وارد شد.
اسناد و نامه‌های امیر کبیر به کوشش سید علی آل داود نگارش و تدوین شد.
به دلیل برخی تغییرات در بخش فنی، ممکن است، سایت کنسرسیوم محتوای ملی، از تاریخ 91/10/5 الی 91/10/12 برای دقایقی از دسترس خارج شود.
مؤسسه تحقيقات و نشر معارف اهل البيت (ع) با بیش از 170 هزار فراداده و شیء دیجیتال، به درگاه کنسرسیوم محتوای ملی متصل شد.
عضويت سازمان اسناد و كتابخانه ملی ايران در دو كميسيون آموزش و استاندارد سازی «فاوا» پذيرفته شد.
19 اردیبهشت هم‌زمان با روز بزرگداشت شیخ کلینی با عنوان«روز اسناد ملی و میراث مکتوب» برای درج در تقویم به تصویب رسید.
  • تعداد رکورد ها : 1659

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.