×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
بيش از 2500 كاربر عضو وب سایت سازمان کتابخانه‎ها، موزه‎ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از ميز مرجع الكترونيكي كتابخانه مركزي آستان قدس رضوي استفاده می کنند.
فرهمند امين مديركل كتابخانه هاي عمومي اردبيل گفت: ايجاد كتابخانه هاي عمومي مكانيزه RFID در اولويت برنامه هاي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اردبیل قرار دارد.
جلسه مشورتی روسای کنسرسیوم محتوای ملی در تاریخ سه شنبه 14 تیرماه 1390 و به میزبانی مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی برگزار شد.
کنسرسیوم محتوای ملی به منظور ترویج و اعتلای پژوهش دانشگاهی، از پایان نامه‌های دانشجویی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری که در زمینه موضوعات زیر باشد، حمایت می‌کند ...
مراسم تودیع از علی اکبر اشعری و اعطای حکم ریاست کتابخانه ملی به صلاحی در حضور مسئولین کشوری و لشگری، هنرمندان، جمعی از اساتید رشته کتابداری و کتابداران و کارمندان این مرکز برگزار گردید.
کتاب‌خانه‌ تخصصی دیجیتالی فرهنگ با هدف هدایت اطلاعات علمی و تخصصی حوزه فرهنگ در راستای تاثیرگذاری بر فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی راه‌اندازی می‌شود.
شرکت پتروشیمی ایران با همکاری شرکت نرم افزاری و سخت افزاری نوسا و دانشگاه تربیت معلم تهران همایشی با موضوع کتابخانه های دیجیتالی برگزار کرد.
موتور جست‌وجوي «گوگل» 250 هزار كتاب قديمي را به صورت آنلاين در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌دهد.
بيش از 19 هزار جلد مطبوعات چاپي و الكترونيك به زبانهاي مختلف فارسي، عربي وانگليسي از بيست وچهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران براي آرشيو مطبوعات آستان قدس رضوي تهيه شده است.
کتابخانه دیجیتال حوزه تخصصی رسانه و ارتباطات در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
  • تعداد رکورد ها : 1659

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.