×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
دومین جلسه هیأت موسس کمیته کتابخانه‌های تخصصی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.
کتابخانه کنگره امریکا با اجرای پروژه های متعدد برای حفاظت از نقشه ها و زنده نگاه داشتن میراث نقشه ها برای نسل های آینده تلاش می کند.
شورای ارزیابی اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی در هفته‌های گذشته و در طی چند جلسه بررسی و ارزیابی، مجموعه‌ای از اسناد متعلق به عزالدوله (فرزند محمدشاه قاجار) و خانواده سالور را خریداری کرد.
ازابتداي سال گذشته‌ تاکنون تعداد2239نسخه خطي نفيس بصورت خريداري جذب گنجينه مخطوطات كتابخانه مركزي آستان قدس رضوي شده است.
بيش از 2500 كاربر عضو وب سایت سازمان کتابخانه‎ها، موزه‎ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از ميز مرجع الكترونيكي كتابخانه مركزي آستان قدس رضوي استفاده می کنند.
فرهمند امين مديركل كتابخانه هاي عمومي اردبيل گفت: ايجاد كتابخانه هاي عمومي مكانيزه RFID در اولويت برنامه هاي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اردبیل قرار دارد.
جلسه مشورتی روسای کنسرسیوم محتوای ملی در تاریخ سه شنبه 14 تیرماه 1390 و به میزبانی مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی برگزار شد.
کنسرسیوم محتوای ملی به منظور ترویج و اعتلای پژوهش دانشگاهی، از پایان نامه‌های دانشجویی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری که در زمینه موضوعات زیر باشد، حمایت می‌کند ...
مراسم تودیع از علی اکبر اشعری و اعطای حکم ریاست کتابخانه ملی به صلاحی در حضور مسئولین کشوری و لشگری، هنرمندان، جمعی از اساتید رشته کتابداری و کتابداران و کارمندان این مرکز برگزار گردید.
کتاب‌خانه‌ تخصصی دیجیتالی فرهنگ با هدف هدایت اطلاعات علمی و تخصصی حوزه فرهنگ در راستای تاثیرگذاری بر فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی راه‌اندازی می‌شود.
  • تعداد رکورد ها : 1653

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.